Nothing Phone 2a’nın duvar kağıtları sızdırıldı

Nothing şirketi, Phone 2 modelinin daha uygun fiyatlı bir versiyonu olan Nothing Phone 2a‘nın yakında piyasaya sürüleceğini onayladı. Ancak modelle ilgili birçok sızıntı olmasına rağmen lansman tarihi henüz bilinmiyor. Ünlü bir sızıntı kaynağı olan Steve Hemmerstofer, cihazın lansmanının yakın olduğunu işaret eden, Nothing Phone 2a’dan geldiği düşünülen duvar kağıtlarını paylaştı.

Bu duvar kağıtlarının görüntüleri ve tam galerisi de sızıntı kaynağı tarafından yayımlandı. Bu son sızıntı, Nothing Phone 2a etrafında dolaşan birçok sızıntı ve spekülasyondan biri daha. Cihazın MediaTek Dimensity 7200 yonga seti ile güçlendirileceği ve 8GB/128GB veya 12GB/256GB yapılandırmalarına sahip olacağı söyleniyor. Ayrıca, 120Hz OLED ekran ve 50MP sensörlü çift ana kamera kurulumu ile gelebileceği de iddialar arasında.

Nothing Phone 2a’nın duvar kağıtları sızdırıldı

Nothing’in X üzerindeki bir topluluk güncellemesi gönderisinde Nothing 2a akıllı telefonunun yolda olduğu doğrulandı. Nothing, X üzerindeki bir video paylaşımında, sosyal medya platformlarında daha önce bahsedilen Aerodactyl isminin yeni akıllı telefonun kod adı olduğunu belirtti. Nothing, Phone 2a’nın geliştirilmesinin ardındaki motivasyonun, bazı topluluk kullanıcılarının en yeni ve en iyi teknolojiyi isterken, diğerlerinin temel özellikleri korurken Nothing’in özgün özelliklerini de barındıran bir cihaz istemesi olduğunu söyledi. Böylece Nothing 2a, Nothing topluluğunun bir kesiminin arzularını karşılıyor.

Nothing’in kurucu ortağı Akis Evangelidis, Phone 2a ile şirketin, performans, kamera gibi temel kullanıcı ihtiyaçlarına odaklandığını belirtti. Ayrıca, cihazın Nothing Phone 2’nin premium özelliklerinden yararlanırken Phone 1’in bir yükseltmesi olduğunu da vurguladı. Nothing Phone 2a’nın lansman tarihi henüz belli değil. Ancak, Phone 2a’nın bu ay içinde düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi (MWC) sırasında tanıtılacağı speküle ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir