Boğaların Zamanı: Analistler Bu 5 Altcoin İçin Hedefleri Verdi!

Kripto analisti David, STG’den yukarı yönlü bit hamle bekliyor. Analist Ibrahim Ajibade, SHIB için 2X yapacak bir projeksiyondan bahsediyor. Kripto analisti Valdrin Tahiri, lider altcoin rakibi Cardano’nun yüzde 20’lik bir yükseliş görebileceğini belirtiyor. The Flow Horse takma adlı analist ise güçlü yülseliş beklediği 2 altcoin’i açıklıyor.

STG fiyat tahmini: Altcoin %30’luk artışa hazırlanıyor

Stargate Finance (STG) fiyatı, 0,4 dolarlık uzun vadeli destek bölgesinde bir sabah yıldızı formasyonu (yeşil elips) oluşturduğundan beri yükseldi. Bu, genellikle bir düşüş trendinin sonunda görülen bir yükseliş dönüş formasyonudur. Gerçekten de, STG fiyatı daha sonra önemli ölçüde arttı. Böylece, 6-12 Kasım haftasında 0,54 dolarlık önemli direnç bölgesinin üzerine çıktı. Aynı hafta içinde altcoin fiyatı 0,54 dolar seviyesini destek olarak teyit etti (yeşil ok). Bu, önceki düşüş trendinin sona erdiğini ve yeni bir yükseliş trendinin ortaya çıkabileceğini gösteriyor.

Haftalık RSI (Göreceli Güç Endeksi) azalan direnç çizgisinin üzerine çıktı. Ayrıca, 50 seviyesine yükselerek yükseliş trendinin devamını destekledi. Bu nedenle, STG fiyatı potansiyel olarak mevcut fiyattan %30 daha yüksek olan 0,71 dolar direnç bölgesine yükselmeye devam edebilir.

STG haftalık grafik. Kaynak: TradingView

SHIB fiyat tahmini: Yörüngede 0,00002 dolar mı var?

SHIB’in 0.0000085 dolar bölgesini savunduktan sonra, uzun vadeli yatırımcılar tarafından gösterilen baskın satın alma ivmesi ve esneklik, altcoin fiyatını yukarı doğru bir yörüngeye sokabilir. Parabolic SAR (Stop and Reverse) teknik analiz göstergesi de SHIB fiyatındaki yükselişi destekliyor.

Şu anda, SHIB Parabolik SAR gösterge noktaları 0,000008 dolara işaret ediyor. Bu da mevcut fiyat olan 0,000009 doların altında. Bu hizalama, yakın bir fiyat sıçramasının açık bir göstergesi. Boğalar tahmin edildiği gibi kontrolü ele geçirirse, SHIB fiyatı önceki yerel en yüksek seviye olan 0,00001 dolarda ilk dirençle karşılaşacaktır. Ancak, bu dirençten kararlı bir kopuşun, SHIB’nin 2023 açılış fiyatını ikiye katlayarak 0,00002 doları geri almasını sağlaması mümkün.

Shiba Inu fiyat grafiği. Kaynak: TradingView

Aşağı yönde, ayılar 0,000007 doların altında bir düşüşü başarırsa bu tahmin geçersiz olur. Bununla birlikte, boğalar muhtemelen 0,000008 dolardaki Parabolik SAR etrafında büyük bir satın alma duvarı oluşturacaktır. Bu destek bölgesi sağlam kalırsa, SHIB’in büyük bir düşüşün yaşamasını önleyecektir.

ADA fiyat tahmini: Altcoin yeni yılın zirvesine ulaşacak mı?

Günlük zaman dilimi hafif bir yükseliş görünümü sağlıyor. ADA azalan bir direnç trend çizgisinden çıktı. Böylece, 0,35 dolarlık yatay direnç alanını geri aldı. Ayrıca, RSI gizli bir yükseliş sapması (yeşil) oluşturdu. Bu, genellikle trendin devam etmesine yol açan bir işarettir. ADA’nın durumunda, yatay alanın devam eden artışını ve geri kazanımını meşrulaştırıyor.

Kripto para traderı Cryptoinsightuk, ADA fiyatında son derece yükselişte. Trader, Solana (SOL) fiyat artışından önce gelen bir fraktal izlediğini öne sürüyor. Fraktalı takip ederse, ADA’nın 0,80 dolara yükselmesi mümkün. Düşüş tarafında, ADA dün uzun bir üst fitil ile düşüş mum çubuğu oluşturdu (kırmızı simge). Bu bir düşüşe neden olsa da, altcoin hala 0,35 dolarlık yatay alanın üzerinde tutunuyor. Her durumda, ADA trendi 0,35 dolar bölgesinin altında bir kapanış gerçekleşmediği sürece yükseliş olarak kabul edilebilir. Destek alanındaki bir fiyat sıçramasının, 0,45 dolarlık bir sonraki dirence ulaşması mümkün. Bu seviye, yıllık en yüksek seviyeye yakın. Ayrıca bu sıçrama ADA için %20’lik bir artış anlamına gelir.

ADA Günlük Grafik. Kaynak: TradingView

FET ve ORDI fiyat tahmini: Güçlü yükselişler mümkün

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, yapay zeka anlatısı ilişkili altcoin fiyatlarında ciddi artışları tetikledi. The Flow Horse takma anlı analist, Blockchain tabanlı yapay zeka (AI) ve makine öğrenimi platformu Fetch.ai’nin (FET) mevcut seviyeden yaklaşık %130 oranında değer kazanabileceğini söylüyor. Analist, bu tahminini şu şekilde ifade ediyor:

Bence FET şu anda en iyi görünen grafiklerden biri. 0,45 doları aştı ve özellikle de bir anlatıdan çok daha fazlası olan AI ile bağlantılı bir coin olarak bu şeyin her yerinde 1 dolar yazıyor.

Kaynak: TheFlowHorse

Analist daha sonra Bitcoin ağında dijital koleksiyonların oluşturulmasını sağlayan bir teknoloji olan Ordinals’ı (ORDI) analiz ediyor. Flow Horse, ORDI’nin yükseliş ivmesini sürdürme işaretleri gösterdiğini söylüyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

Bu, başka bir ayağı daha yukarı koyacak gibi görünüyor. ORDI yükselmeye devam ediyor. Ayrıca, aşırı ısınmaya dair hiçbir uyarı işareti göstermeden ilk konsolidasyonundan çıktı.

Kaynak: TheFlowHorse

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir