Nevzat Aydın, AK Partili Cora ile tartıştı: Trabzon için ne yapıyorsunuz?

TRABZON – AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuşmasının kesilmiş halini paylaştı. Yemeksepeti kurucularından ve Trabzonspor eski yöneticisi iş insanı Nevzat Aydın “Troll retweetlemekten başka bir şey yapmıyorsunuz. Trabzon için ne yapıyorsunuz?” diye sordu.

AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Twitter hesabından Kemal Kılıçdaroğlu’nun dün Habertürk Televizyonu’ndaki konuşmasından bir kesiti paylaşarak “Uyuşturucu baronlarının parasını ‘temiz para’ diye ülkemize getireceğini taahhüt eden adamın adıdır Kılıçdaroğlu” ifadelerini kullandı.

Cora’nın paylaşımına cevap veren Nevzat Aydın, “Sayın milletvekilim bütün gün AKP hesaplarını ve hatta trollerini retweetlemekten başka bir şey yapmıyorsunuz. Merak ettiğim ve bilmediğim için soruyorum Trabzon için ne yapıyorsunuz?” sözlerini kullandı.

KTÜ’NÜN BÖLÜNMESİNİ YENİ ÜNİVERSİTE OLARAK SUNDU

Aydın’a yanıt veren Cora ise “Sayın Başkanım, ben siyasetçiyim. Muhalefeti eleştirmem-iş insanı olarak-sizleri değil, rakiplerimizi rahatsız etsin. Bizi takip etmediğiniz için şehrimiz için ne yaptığımızı bilme imkanınız yoktur. Sadece bu dönem; Akyazı Stadı, Trabzon Üniversitesi, Kanuni Bulvarı, Yeni Zigana yolu…” ifadelerini kullandı.

Aydın da “Mesajlar yağıyor da sayın vekilim. Zigana Tüneli’nin mimarının Gümüşhane Eski Milletvekili Kemalettin Aydın olduğu; Trabzon Üniversitesi’nin ise, sıfırdan kurulan yeni bir üniversite olmadığı. KTÜ’nün Söğütlü’deki Eğitim Fakültesi Kampüsüne sadece Trabzon Üniversitesi tabelası asıldığı söyleniyor” karşılığını verdi.

“Salih Bey ben sizin Alpay Özalan’dan farkınız vardır diye umuyordum” diyen “Son günlerde beş para etmeyen trolleri bile retweetler oldunuz. Trabzon Üniversitesi’ni hiç duymadım ancak Akyazı Stadı için ne yaptığınızı merak ettim doğrusu” dedi.

Salih Cora ise bu sözlere yanıt vermedi. (DUVAR)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir