İstanbul’da dehşet anları! Motosikletini yaktı, işyerini kurşunladı

İstanbul’da geçtiğimiz 15 Mart Çarşamba günü saat 23.30 sıralarında Kağıthane Harmantepe Mahallesi’nde semtteki bir sokakta motosiklet tamirhanesi bulunan Hasan Aydın’a (38), Barış S. isimli şahıs motosikletini getirerek tamir edilmesini istedi. Bunun üzerine Aydın, motosikleti tamir ederek Barış S.’ye teslim etti. Ancak Barış S., motosikletin aksamının değiştiğini söyleyerek Aydın’a tamir ücretini ödemedi. Onu silahla tehdit ederek de 40 bin lira istedi. Bunun üzerine Aydın, emniyete giderek Barış S. hakkında şikayette bulundu.

ARIZAYI BAHANE ETTİ PARA İSTEDİ

O esnada işyeri önüne gelen Barış S. tamire getirdiği ve ağabeyi Bülent S.’ye ait olduğu ortaya çıkan motosikletini yaktı. Alev alev yanan motosiklet söndürülürken, Bülent S. motosikletin yanmış halde alarak olay yerinden ayrıldı. Gece saatlerinde Barış S., ağabeyine ait diğer motosikletle işyeri önüne gelerek silahla kurşun yağdırdı. Olayda ölen ya da yaralanan olmazken, işyerinde hasar meydana geldi. Olaydan yaklaşık 1 hafta sonra da Barış S., motosikletle geçerken işyerine bir kez daha kurşun yağdırdı. Yaşananlar ise güvenlik kameralarına yansıdı.

“KAPININ ÖNÜNDEKİ MOTORU YAKTI, DÜKKANIMA ATEŞ ETTİ”

Olayı anlatan işyeri sahibi Hasan Aydın, “B” dedi.

Olayın ardından harekete geçen polis ekipleri, kimliğini tespit ettikleri saldırgan Barış S.’yi yakalamak için çalışma başlattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir